Skip to content

Bonako z myślą o Was!

Zawsze świeże warzywa

Jesteśmy firmą dbającą o idealną jakość
dostarczanych produktów.

Konkurencyjne ceny

U nas zawsze będą Twoje produkty
w najlepszej cenie.

Szybka dostawa

Dysponujemy szeroką flotą aut dostawczych,
dzięki czemu Twój towar zawsze dotrze na czas!

O nas

Działamy jako Agro Grupa Bonako sp. z o.o. już od 1996 roku kontynuując długoletnią tradycję produkcji warzyw i owoców w naszym regionie.
Przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenie pozwoliło nam najpierw dynamicznie zaistnieć na tym trudnym rynku a następnie
z sukcesem się rozwijać. Obecnie jesteśmy znaną i cenioną firmą w branży. Zatrudniamy ponad 50 osób, posiadamy własny transport (33 paletowe nowoczesne chłodnie), specjalistyczne zaplecze techniczne – kompleks chłodni, nowoczesne linie technologiczne a profesjonalny zespół handlowców zapewni Państwu fachową i miłą obsługę.
Firma posiada wdrożoną certyfikację HACCP oraz GLOBALGAP, a współpracując z nami macie Państwo pewność, że zakupiony u nas towar jest zawsze właściwej jakości oraz, że pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców i spełnia najbardziej surowe normy jakościowe.

Produkty

Oferujemy pełną gamę warzyw zarówno sezonowych jak całorocznych.
– cebule
– kapusty: białą, czerwoną, pekińską i włoską
– sałaty
– buraki
– ziemniaki
– marchew
– pietruszki
– kalafiory
– koper
– jabłka
Skontaktuj się z nami, jeśli nie mamy szukanego produktu w magazynie, znajdziemy go dla Ciebie w kraju lub za granicą.

Kontakt

AGRO GRUPA BONAKO SP. Z O.O.
Adres: Posądza 133, 32-104 Koniusza

Telefon:
+48 12 386 90 21

Handlowcy:
Monika (+48) 504 160 720
Beata (+48) 533 633 940
Justyna (+48) 605 603 525
Eryk (+48) 661 644 954

Adresy E-mail:
Biuro: biuro@agrogrupa.com
Logistyka: logistyka@agrogrupa.com
Zakupy: zakupy@agrogrupa.com
Faktury: faktury@agrogrupa.com
Księgwość: ksiegowosc@agrogrupa.com
Kadry: kadry@agrogrupa.com
Jakości: dzialjakosci@grogrupa.com
Magazyn: magazyn@agrogrupa.com

Pracuj z Nami!

Jeśli jesteś ambitną osobą, która nie boi się wyzwań
to zapraszamy do kontaktu z nami:
kadry@agrogrupa.com +48 12 386 90 21